Balul caritabil Lions 2018

Asocierea cu Lions Clubs International cea mai mare organizaţie mondială a cluburilor ce servesc interesele generale ale colectivităţii.

Clubul Lions "Someş" Satu Mare este activ încă din 2004 şi se bucură de notorietate şi credibilitate în toate mediile sociale.

Fondurile colectate vor servi pentru achiziționarea unui aparat utilizat în depistarea mai multor afecțiuni precum și cele oncologice pentru adulți și copii ”ECOGRAF DOPPLER LOGIQ V2”. Detalii echipament LOGIQ_V2.

Donaţiile se pot face în contul Lions Club "Someş" Satu Mare    RO86BACX000000302058100 deschis la Banca Unicredit Ţiriac.

Pachet sponsorizare

Transmiterea post-eveniment a unui Raport Media complet

Avantajele calităţii de SPONSOR pentru imaginea companiei:

Asocierea cu un eveniment unic, de înaltă ţinută

Crearea de oportunităţi de comunicare şi PR. Evenimentul se bucură de o largă mediatizare şi vizibilitate în mass-media, ceea ce oferă companiei posibilitatea de a-şi promova imaginea, a-şi întări reputaţia şi a-şi face publică implicarea în problemele comunităţii.

1. Pachetul "DIAMOND SPONSOR" -5000 RON

• Ocazia de a tine un discurs de 3 minute in cadrul evenimentului despre implicarea sociala a companiei.

• Posibilitatea a 5 Bannere sau Roll Up-uri

• Plasarea de materiale de prezentare in zona de primire a oaspeţilor.

• Expunerea brandului partenerului pe ecranul de proiecţie din sala.

• invitaţii pentru 10 persoane la Balul de Caritate

• Prezentarea sponsorului de către gazda Balului la începutul evenimentului

• Includerea Numelui companiei/ Logo-ului la secţiunea dedicata evenimentului de pe site-ul www.lionsclubsatumare.ro sub titulatura "Diamond Event Sponsor"

1. Pachetul "PLATINUM SPONSOR" 3000 RON

• Plasarea de materiale de prezentare in zona de primire a oaspeţilor.

• 3 Bannere sau Roll Up-uri

• Expunerea brandului partenerului pe ecranul de proiecţie din sala

• 3 invitaţii pentru 2 persoane la Balul de Caritate.

• Prezentarea sponsorului de către gazda Balului la începutul evenimentului

• Includerea Numelui companiei/ Logo-ului la secţiunea dedicata evenimentului de pe site-ul www.lionsclubsatumare.ro sub titulatura "Platinum Event Sponsor"

1. Pachetul "GOLD SPONSOR" 2000– RON

• Expunerea brandului partenerului pe ecranul de proiecţie din sala.

• 2 Bannere sau Roll Up-uri

• 2 invitaţie pentru 2 persoane la Balul de Caritate.

• Prezentarea sponsorului de către gazda Balului la începutul evenimentului.

• Includerea Numelui companiei/ Logo-ului la secţiunea dedicata evenimentului de pe site-ul www.lionsclubsatumare.ro sub titulatura "Gold Event Sponsor"

1. Pachetul "SILVER SPONSOR" -1000 RON

• 1 invitaţie pentru 2 persoane la Balul de Caritate

• 1 Bannere sau Roll Up

• Prezentarea sponsorului de către gazda Balului la începutul evenimentului

• Includerea Numelui companiei/ Logo-ului la secţiunea dedicata evenimentului de pe site-ul www.lionsclubsatumare.ro sub titulatura "Silver Event Sponsor"

• Transmiterea post-eveniment a unui Raport Media complet.

Fondurile colectate vor servi pentru achiziționarea unui aparat utilizat în depistarea mai multor afecțiuni precum și cele oncologice pentru adulți și copii ”ECOGRAF DOPPLER LOGIQ V2” LOGIQ_V2

Donaţiile se pot face în contul Lions Club "Someş" Satu Mare

RO86BACX000000302058100 deschis la Banca Unicredit Ţiriac